Strony, CRM i oprogramowanie dla organizatorów turystyki. KSI - System rezerwacyjny i strony www
Oprogramowanie i strony www dla organizatora turystyki

Przykładowe wdrożenia

Przykładowe wdrożenia

Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych, które wykonaliśmy dla naszych Klientów z branży turystycznej.

Biuro Podróży Mega Tours

Biuro Podróży Mega Tours

Projekt indywidualny

Strona internetowa Biura Podróży Mega Tours

 

Biuro Podróży Mega Tours z Zielonej Góry istnieje od ponad 20 lat. W ofercie biura znajdują się wycieczki krajowe oraz zagraniczne skierowane do wszystkich grup wiekowych – od dzieci i młodzież po zorganizowane grupy dorosłych i seniorów. Strona biura została oparta o moduł ofert własnych.

 

Biuro Podróży „MAMUNO”

Biuro Podróży „MAMUNO”

Projekt indywidualny

Strona internetowa Biura Podróży Mamuno

 

Biuro Podróży "MAMUNO" z siedzibą w Częstochowie zajmuje się organizacją i obsługą wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno w kraju jak i za granicą. W ofercie biura znajdują się kolonie i obozy dla młodzieży, wycieczki szkolne, zielone szkoły, oferty pobytowe oraz wczasy. Strona poza modułem ofert własnych korzysta z technologii MDS firmy Merlin-X do prezentacji ofert innych organizatorów.

 

Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Caritas

Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Caritas

Projekt indywidualny

Strona internetowa Biura Pielgrzymkowo-Turystycznego Caritas

 

Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Caritas założone w 1991r. organizuje wyjazdy turystyczne oraz pielgrzymkowe. Wśród propozycji biura znajdą się wycieczki i pielgrzymki objazdowe autokarem oraz samolotem do krajów europejskich, trasy łączące zwiedzanie z wypoczynkiem, jak również egzotyczne wyprawy na wszystkie kontynenty. Strona biura oparta jest o moduł ofert własnych.

Biuro Turystyczne INTUR

Biuro Turystyczne INTUR

Projekt indywidualny

Serwis internetowy biura turystycznego INTUR

 

Biuro turystyczne Intur z Wrocławia jest organizatorem imprez turystycznych od 1991r. Operator posiada w swojej ofercie wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły, kolonie i obozy dla młodzieży, wczasy, wycieczki krajowe i zagraniczne. Poza modułem oferty własnej, strona korzysta również z technologii MDS firmy Merlin-X do prezentacji oferty innych organizatorów.

 

Biuro Podroży Margo Travel

Biuro Podroży Margo Travel

Projekt indywidualny

Strona internetowa biura podroży Margo Travel

 

Wrocławskie biuro podroży Margo Travel jest organizatorem imprez turystycznych skierowanych do dzieci i młodzieży, firm, zorganizowanych grup oraz klientów indywidualnych. W ofercie biura znajdują się wycieczki szkolne, zielone szkoły, zimowiska, wyjazdy firmowe - integracyjne, szkoleniowe, konferencyjne. Serwis internetowy biura korzysta z modułu ofert własnych.

 

Biuro Podróży Maria wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy, sanatoria, oferty dla grup

Biuro Podróży Maria wycieczki krajowe i zagraniczne, wczasy, sanatoria, oferty dla grup

Gotowa Strona dla Touroperatorów

 

Strona internetowa szczecińskiego Biura Podróży Maria specjalizującego się głównie w organizacji wycieczek jedno i wielodniowych na terenie Polski oraz zagranicą. Biuro oferuje również wczasy krajowe i zagraniczne.

Biuro Podróży „Polonia” - pielgrzymki, wycieczki samolotowe i autokarowe, apartamenty Chorwacja

Biuro Podróży „Polonia” - pielgrzymki, wycieczki samolotowe i autokarowe, apartamenty Chorwacja

Gotowa Strona dla Touroperatorów

 

Biuro Podróży „Polonia” istnieje od 1993r. i wywodzi się z przekształcenia Biura Podróży "Gromada". Biuro posiada własna flote pojazdów i jest oraganizatorem  wycieczek i pielgrzymek po całym świecie.

2
z   2