Oprogramowanie i strony www dla organizatora turystyki

Projektowanie stron WWW

Strony internetowe

Jeśli szukasz dobrej i profesjonalnie wykonanej strony internetowej to dobrze trafiłeś. Tworzymy serwisy dla małych i dużych klientów, których wymagania nie są oczywiste. Realizacją serwisu zajmujemy się kompleksowo.

  • Analiza zapotrzebowania i przygotowanie projektu.
  • Narysowanie projektu graficznego.
  • Wdrożenie i instalacja serwisu WWW na serwerze.
  • Utrzymanie i wsparcie techniczne.

Estetyka i komfort korzystania

To jak wygląda strona WWW to rzecz bardzo istotna. Równie istotna jak to czy stronę wygodnie przegląda się na komputerze, telefonie czy tablecie. W dzisiejszych czasach responsywność (automatyczne dostosowanie do wielkości ekranu) jest elementem niezbędnym. Nasze Strony WWW wyświetlają się poprawnie na wszystkich nowoczesnych urządzeniach.

Optymalizacja strony WWW

Drugą bardzo ważną kwestią zaraz po wyglądzie i komforcie użytkowania strony WWW jest jej optymalizacja. W tym obszarze jesteśmy jednymi z najlepszych na rynku. Dobra optymalizacja i zgodność ze standardami serwisu ma wpływ na:

  • komfort użytkowania,
  • dużo łatwiejszy proces pozycjonowania SEO,
  • tańsze utrzymanie dzięki temu, że sewis mniej obciąża serwery.

Zgodność ze standardami

Serwisy, które tworzymy są zgodne z obowiązującymi standardami a tym samym gotowe do pozycjonowania. Do weryfikacji optymalizacji stron służą odpowiednie narzędzia a my pilnujemy aby uzyskiwać doskonałe wyniki w narzędziach testowych takich jak:

Nasza specjalizacja to branża turystyczna

Na rynku biur podróży zrealizowaliśmy najwięcej projektów. Tworzymy portale dla biur agencyjnych, dla touroperatorów a także innych firm związanych z turystyką. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych rodzajów stron WWW można znaleźć w odpowiednich kategoriach:

Strony WWW - portfolio

Kilka przykładowych stron WWW wykonanych w naszej firmie w ostatnim czasie.