Oprogramowanie i strony www dla organizatora turystyki

System Rezerwacyjny KSI opis funkcji

System Rezerwacyjny KSI dostarcza niemal wszystkie funkcjonalności jakie są potrzebne do prowadzenia biura podróży. Poza funkcjami związanymi z ofertą, obsługą rezerwacji czy kontaktami z Klientem, jest to kompletne narzędzie do prowadzenia rozlilczeń.

Rejestr zapytań

Rejestr zapytań

Rejestr zapytań to miejsce w którym są przechowywane LID'y, zapytania wstępne pochodzące ze strony internetowej lub zapytania wynikające z rozmów telefonicznych. Moduł zapytań służy do rejestracji wszystkich tych zdarzeń, które mogą stać się rzeczywistymi rezerwacjami. Gdy rozmowy z klientem zakończą się sukcesem to automatyczna konwersja zapytania w rezerwację oszczędzi nasz czas związany z ponownym wpisywaniem danych klienta do systemu.

Rejestr rezerwacji

Rejestr rezerwacji

Moduł rezerwacji to najbardziej rozbudowany rejestr w KSI CRM. Jego zadaniem jest przechowywanie wszystkich informacji o założonych przez biuro rezerwacjach, danych klientów, informacjach o płatnościach, rozliczeniach, terminach itd ... Sama rezerwacja składa się z danych klienta, składników oferty ( autokar, samolot, hotel, transfer, usługi dodatkowe itp ... ) może być powiązana z katalogiem ofert własnych lub rezerwacją z zewnętrznego systemu. Z poziomu okna rezerwacji możemy drukować umowy oraz listy uczestników. W standardzie jest możliwość tworzenia dopłat, zniżek i rabatów.

Rezerwacje na podstawie własnego katalogu ofert

Rezerwacje na podstawie własnego katalogu ofert

KSI CRM ma możliwość stworzenia własnego katalogu ofert, które nie tylko mogą być prezentowane na stronie internetowej ale także posłużą jako baza to automatycznego tworzenia rezerwacji na podstawie oferty katalogowej. Jednorazowe uzupełnienie katalogu może oszczędzić wiele czasu związanego z koniecznością uzupełniania wielu informacji podczas tworzenia oferty / rezerwacji. Bazując na katalogu ofert mamy także możliwość kontrolowania obłożenia i ilości wolnych miejsc.

Drukowanie umów, list do autokaru, pokoi, ubezpieczycieli itd ...

Drukowanie umów, list do autokaru, pokoi, ubezpieczycieli itd ...

Niezbędne podczas organizacji imprezy raporty, umowy i wydruki dostępne są na "jedno kliknięcie myszą". Umowy zgłoszenie, vouchery, listy pasażerów do autokaru wraz z przypisywaniem do miejsc, listy uczestników do pokoi - także z możliwością wyboru numeru pokoju listy do ubezpieczycieli, samolotu itp ... Wszystkie te wydruki są standardem w KSI CRM.

Obsługa ofert indywidualnych / przygotowanie oferty

Obsługa ofert indywidualnych / przygotowanie oferty

Moduł oferty indywidualnej umożliwia prowadzenie profesjonalnej korespondencji z klientem na etapie prygotowywania oferty. Moduł daje możliwość przedstwiania programu oferty oraz różnych wariantów kalkulacji.
Przygotowaną prezentację oferty można wysłać do klienta e-mailem a następnie prowadzić z klientem dyskusję w trybie online.

Panel dla agentów i rozliczenia agentów

Panel dla agentów i rozliczenia agentów

W połączeniu z serwisem internetowym pojawia się panel agenta. Za pośrednictwem tego narzędzia nasz agent może zlecać nam wyceny ofert lub zadawać inne pytania. Cała historia komunikacji jest rejestrowana. Dodatkowo agent może w każdej chwili sprawdzać status swoich rezerwacji oraz stan ich rozliczeń. Poprzez panel możemy także przekazywać agentom komunikaty, które nie powinny pojawiać się na oficjalnej stronie internetowej.
Automatyczne fakturowanie

Automatyczne fakturowanie

System umożliwia automatyczne fakturowania na podstawie zarejestrowanych wpłat kasowych lub bezgotówkowych. Do rezerwacji wystawiane są faktury zaliczki a finalnie ich rozliczenia. Możliwe jest także wystawieanie faktur typu VAT marża jak również VAT. W procesie fakturowania obsługiwane są waluty PLN i EUR. W przypadku gdy w rezerwacji występują inne waluty system automatycznie przelicz je na PLN wg kursów NBP.

Praca sieciowa i przez internet

Praca sieciowa i przez internet

Oprogramowanie łączy w sobie funkcje wygody użytkowania aplikacji stacjonarnej z pracą sieciową. Główna baza danych systemu znajduje się na serwerze internetowym co pozwala na pracę z programem z dowolnego miejsca na świecie przez dowolną ilość użytkowników jednocześnie. W wersji podstawowej usługa instalowana jest na serwerach zarządzanych przez KSI istnieje jednak możliwość konfiguracji, w której główna baza będzie zainstalowana na serwerze klienta. Warunki takich wdrożeń ustalane są indywidualnie.
Administracja uprawnieniami

Administracja uprawnieniami

Rozbudowany system uprawnień pozwala na bezpieczne skonfigurowanie systemu w taki sposób aby do wrażliwych danych nie miały dostępu osoby niepowołane. Nie musimy udostępniać dokumentów księgowych osobom zajmującym się jedynie sprzedażą oferty. Na poziomie poszczególnych rejestrów mamy możliwość przydzielania uprawnień typu przeglądanie, modyfikacja, kasowanie, tworzenie nowych dokumentów.

Obsługa wielu oddziałów

Obsługa wielu oddziałów

Jeśli nasze biuro ma oddziały w różnych lokalizacjach lub nawet jeśli te lokalizacje są odrębnymi podmiotami gospodarczymi to nic nie stoi na przeszkodzie aby zarządzać wspólną ofertą lub bazą rezerwacji. Wielooddziałowość pozwala na drukowanie i tworzenie dokumentów w zależności od tego w kontekście, którego oddziału jesteśmy zalogowani. Mimo, że faktury będą wystawiane przez firmy z różnym NIP to będziemy mieli możliwość ich zbiorczego przeglądania i generowania raportów uwzględniających dane wszystkich oddziałów razem lub osobno.

Raporty

Raporty

Architektura systemu pozwala na automatyczny eksport oraz raportowanie niemal wszystkich danych, które są prezentowane w programie. Gotowy zbiór raportów zadowoli nawet najbardziej wybrednych analityków a nawet gdy tutaj możliwości zabraknie to z pomocą przyjdzie automatyczny eksport danych do Excel lub Calc OpenOffice.

Integracja z systemami księgowymi

Integracja z systemami księgowymi

Eksport dokumentów KP/KW i FV/FV do systemów księgowych poprzez format XML dostępny jest w wersji podstawowej jeśli jednak powstanie potrzeba głębszej integracji z systemem FK to system CRM jest gotowy na takie modyfikacje. Pracownicy KSI z przyjemnością pomogą przy automatyzacji eksportu rejestru kosztów, zleceń przelewów bankowych itp...
Integracja z systemami bankowymi

Integracja z systemami bankowymi

Analiza wyciągów bankowych i automatyczne łączenie przelewów z dokumentami dostępnymi w systemie to funkcja, która ułatwi pracę większych organizatorów. Jako rozszerzenie można dokupić opcję, które umożliwia import wyciągów bankowych w formacie mt940 jeśli jednak Państwa bank nie wspiera takiego formatu wówczas nasz dział programistów pomoże w implementacji dowolnego innego systemu bankowego.

Współpraca z systemami rezerwacyjnymi

Współpraca z systemami rezerwacyjnymi

Organzatorzy korzystający z systemu rezerwacyjnego KSI mają możliwość rozszerzenia grupy odbiorców poprzez eksport oferty do systemów zewnętrznych, z których korzystają liczne biura agencyjne.
Proponowany przez nas System posiada opcję eksportu do systemu rezerwacyjnego MerlinX. Umożliwia także indywidualny rozwój oprogramowania na zyczenie klienta, czyli wykonanie ewentualnych innych eksportów.

Komplet dokumentów księgowych

Komplet dokumentów księgowych

KSI CRM pozwala na tworzenie kompletu dokumentów związanych z przygotowaniem, sprzedażą i obsługą rezerwacji. Faktury, dokumenty kasowe gotówkowe, wpłaty bezgotówkowe, płatności kartą, rabaty, noty księgowe, korygujące i faktury zakupu zaspokoją potrzeby każdego biura. Dzięki temu zestawowi dokumentów nie będzie potrzebne dodatkowe oprogramowanie ponieważ wszystko co potrzebuje biuro rachunkowe jest już w CRM.
Rozliczanie kosztów

Rozliczanie kosztów

Możliwość rejestracji kosztów i ich rozbijania na poszczególne dokumenty w systemie ułatwi wyliczanie marży. Każdy dokument kosztowy może być powiązany z dowolną ilością dokumentów w KSI CRM, mogą to być : rezerwacje agencyjne, rezerwacje operatorskie, faktury. Prawidłowe wprowadzanie kosztów pozwoli także na najbardziej precyzyjne z możliwych obliczenie realnych zysków.

Obsługa wielu walut ( wielowalutowość )

Obsługa wielu walut ( wielowalutowość )

Dokumenty księgowe t.j.:KP, faktury, przelewy, płatności kartą obsługują dowolne waluty. Cena wycieczki ( rezerwacji ) może składać się z wielu walut jednocześnie. Także wzorzec oferty może składać się z ceny podstawowej i składnika w dowolnej walucie.

Wysyłanie newsletter

Wysyłanie newsletter

Wysyłanie wiadomości e-mail do zdefiniowanych grup odbiorców i przygotowywanie kampanii reklamowych ułatwi działania marketingowe wówczas gdy szybko chcemy poinformować klientów o nowej ofercie. Grupy odbiorców można przygotowywać ręcznie lub na podstawie filtrów np. wszyscy płatnicy rezerwacji, których wartość przekraczała 5000 zł a kierunek to Egipt ...

Inne przydatne funkcje

Inne przydatne funkcje

KSI CRM to narzędzie rozbudowane. Może być wykorzystywane zarówno w biurze operatora turystycznego, agencji turystycznej a także kancelarii prawnej ... Dodatkowe funkcje, o które może być rozbudowany program to:
 - Zadania - moduł za pośrednictwem, którego można zlecać zadania i przypomnienia pomiędzy użytkownikami systemu.
 - Projekty - rejestr czynności / usług na rzecz klienta rozliczanych cyklicznie lub po zakończeniu projektu.
 - Wątki - narzędzie do śledzenia przedsprzedażowej korespondencji i rozmów z potencjalnymi klientami.
 - Strona WWW i CMS - zaawansowane narzędzie do zarządzania serwisem internetowym.
 - Obsługa drukarek fiskalnych - możliwość drukowania paragonów podczas tworzenia dokumentów kasowych lub faktur.
 - Integracja z centralą telefoniczną - pozwala na rejestrację połączeń a także identyfikację klientów po numerze.
 - i inne ...
 
Pełna integracja z serwisem internetowym

Pełna integracja z serwisem internetowym

Do oprogramowanie CRM w dowolnej chwili można podłączyć stronę internetową, która bazuje na katalogu ofert. Integracja taka ułatwia rejestrowanie zapytań ze strony internetowej a dodatkowo umożliwia komunikację z klientem bezpośrednio z poziomu CRM. W postaci linków można przesyłać oferty i odpowiedzi na zapytania a także bieżące stany rezerwacji. Więcej na temat serwisu internetowego możesz przeczytać tutaj : strona www
1
z   1